Nieuws

Waarom is PU-schuim geschikt voor composietmallen?

PU-schuim is de basis voor een nauwkeurig composiet-model

Een nauwkeurig carbon onderdeel begint al bij het materiaal waarmee het positieve model wordt gemaakt. PU-schuim is zeer geschikt voor het CNC-frezen van nauwkeurige positieve modellen voor composietmallen.

PU-schuim laat zich goed CNC-bewerken en is geschikt voor het realiseren van complexe 3D-vormen. Daarmee vormt het een goede basis voor een nauwkeurig positief model waarop vervolgens een composietmal wordt gemaakt.

Welke eigenschappen zijn belangrijk bij CNC-frezen?

Bij het frezen van een positief model zijn onder andere maatvastheid, stabiliteit, bewerkbaarheid en oppervlaktekwaliteit belangrijk. De juiste materiaalkeuze speelt daarbij een belangrijke rol in het uiteindelijke resultaat.

Van PU-model naar carbon onderdeel

Van CAD-model naar CNC-gefreesd PU-model, van composietmal naar het uiteindelijke carbon onderdeel: iedere stap heeft invloed op het eindresultaat.

Benieuwd naar de eigenschappen van PU-schuim en de rol ervan bij het maken van composietmallen? Lees het volledige artikel in onze kennisbank; Waarom is PU-schuim ideaal voor composietmallen?

Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Foto Tafel van Morgen VDG De la Roy

van ad hoc naar voorspelbaarheid

VDG De la Roy was gastheer voor de Tafel van Morgen van Morgen Connect. Tijdens deze bijeenkomst kwamen ondernemers en leidinggevenden samen rond het thema ‘Van ad hoc naar voorspelbaarheid’.

Lees verder
Samen genieten bij PSV

Samen genieten bij PSV!

Met het team van VDG De la Roy waren we aanwezig bij de wedstrijd PSV – sc Heerenveen

Lees verder
speciale EPS vormdelen voor gevels

Alles kan, tot het tegendeel bewezen is

Voor Vandersanden produceerde VDG De la Roy speciale EPS vormdelen voor gevels. Van gekromde tot dubbel gekromde vormen: Gevel 3D geeft architecten meer ontwerpvrijheid.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.