Nieuws
Wij blijven ons als bedrijf en als team ontwikkelen. Zodat we jou nu en in de toekomst nóg beter van dienst zijn. In onze fabriek realiseren we esthetische oplossingen voor partners in de drie segmenten: Design & Art, Technical Shapes & Insulation en Building & Infrastructure. Achter de schermen werken we aan de versterking van onze strategie en werken we onze vernieuwde missie uit. Daarover later meer.
Een ding is zeker: al bijna 65 jaar laten wij onze partners groeien. Dat staat centraal in onze samenwerking. Vandaar ook onze nieuwe pay-off:
VDG De la Roy – Expanding Possibilities
Blijf op de hoogte
Ontdek waarom PU-schuim geschikt is voor het CNC-frezen van positieve modellen voor composietmallen en de productie van nauwkeurige carbon onderdelen.
Lees verder
VDG De la Roy ontwikkelt slimme EPS-maatwerkoplossingen voor 450 mm kanaalplaatvloeren. Voorkom betoninloop tijdens de betonstort en bespaar tijd op de bouwplaats.
Lees verder
Voor MFA Dongen realiseerde VDG De la Roy een unieke gekromde prefab gevel met gevelisolatie, steenstrips en een zelfdragende constructie. Een maatwerkoplossing voor complexe architectonische gevels.
Lees verderJouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.