Nieuws

Terugkomdag Gemeente Gemert-Bakel

Kennispartner

In de afgelopen decennia hebben wij ons als De la Roy ontwikkeld tot de kennispartner die we nu zijn. Een partner die anderen laat groeien door te inspireren. Anderen, dat zijn natuurlijk ook onze collega’s.

Soms betekent groeien je eigen weg kiezen, buiten onze organisatie. Hoe mooi is het dan om je oud-collega’s na jaren weer te ontmoeten, zodat je je ontwikkeling met hen kunt delen?

Precies dat deden wij op 2 juli tijdens de terugkomdag voor oud-medewerkers uit de regio Gemert-Bakel. Gezellig en inspirerend, dat was het zeker!


Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Martijn van Brug versterkt De la Roy binnen Building & Infrastructure

Met Martijns expertise en onze innovatieve oplossingen versterkt De la Roy haar positie als betrouwbare partner in Building & Infrastructure. Samen met klanten realiseren we projecten die innovatief, duurzaam en praktisch uitvoerbaar zijn.

Lees verder

Samen bouwen aan duurzame groei

VDG De la Roy breidt uit in Gemert! Samen met Unibouw realiseren we een duurzaam, toekomstbestendig bedrijfspand met extra werkruimte en ruimte voor verdere groei. Efficiënt, slim en met oog voor langdurige samenwerking.

Lees verder
Maatwerk XPS - De la Roy

Ballast Nedam kiest maatwerk XPS voor Rotterdamse kademuur

Maatwerk XPS platen en XPS isolatie voor de Rotterdamse kademuur. Ontdek hoe XPS op maat bijdraagt aan efficiënte en duurzame brug- en havenbouw.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.