Nieuws

Speciale bekistingsmal met zijdoorvoer

Torenvlietbrug

Er dendert dagelijks weer heel wat verkeer over de Torenvlietbrug bij Katwijk. Boskalis breidde het kunstwerk uit met een nieuw deel én renoveerde de oude brug. Voor het renovatiewerk stortten zij nieuwe betonnen brugpijlers onder het bestaande brugdek. Dat deden ze met behulp van de bekistingsmal die wij voor hen maakten. Een kunststuk met een speciale doorvoer, zodat het beton van onderuit (via de zijkant) in de mal kon worden gepompt.

Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Beton vulblokken en EPS mallen voor efficiënte bruggenbouw

Bij complexe infrastructuurprojecten zijn slimme en efficiënte oplossingen essentieel. De Pascal beton vulblokken van De la Roy worden toegepast als hoogwaardige vulblokken binnen de bruggenbouw en vormen een duurzame oplossing voor prefab betonconstructies.

Lees verder

Grote 3D piepschuim letters als interieur eyecatcher

Voor onze vaste klant D-sign hebben wij een bijzonder signingproject mogen realiseren met grote 3D piepschuim letters bij Cinema The Pulse.

Lees verder

Martijn van Brug versterkt De la Roy binnen Building & Infrastructure

Met Martijns expertise en onze innovatieve oplossingen versterkt De la Roy haar positie als betrouwbare partner in Building & Infrastructure. Samen met klanten realiseren we projecten die innovatief, duurzaam en praktisch uitvoerbaar zijn.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.