Nieuws
In een intensief Design & Think proces realiseerden wij samen met onze partner een circulair isolatiedeel voor stalventilatiekleppen – van technisch ontwerp tot serieproductie.
De uitdaging? Een recyclebaar, lichtgewicht isolerend vormdeel dat op locatie eenvoudig geschoven en geklikt kon worden in een harde omkasting van HIPS.
Dankzij onze expertise in matrijsgevormde EPP- en EPS-vormdelen is in korte tijd een ventilatie-oplossing ontwikkeld die structureel isoleert én natuurlijk ventileert.
We zijn trots om onderdeel te mogen uitmaken van deze ontwikkeling en danken onze partners voor het vertrouwen.
Van eerste idee tot functioneel eindproduct in schaalbare Moulding EPS productie – dát is de kracht van De la Roy.
Blijf op de hoogte
Tijdens Roefeldag ontvingen wij basisschoolkinderen in onze werkplaats in Gemert. Een inspirerende dag vol creativiteit, ontdekken en een kijkje achter de schermen bij VDG De la Roy.
Lees verder
Voor de installatie Pretty Vacant produceerden wij een grootschalig architectonisch object van STYROFOAM™ XPS hardschuim met onze contour-snijtechniek (hete draad).
Lees verder
De FIFA World Cup 2026 komt eraan en bij VDG De la Roy zijn we daar alweer mee aan de slag gegaan in onze werkplaats in Gemert. We hebben grote voetballers ontwikkeld (2 tot 2,8 meter hoog) als eyecatchers voor bedrijven, retail en horeca — binnen én buiten.
Lees verderJouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.