Nieuws

Samen bouwen aan duurzame groei

Uitbreiding bedrijfspand VDG De la Roy Gemert

Bij de uitbreiding van ons bedrijfspand in Gemert werken wij samen met Unibouw om een toekomstbestendige oplossing te realiseren. Door de groei van Unibouw ontstond er behoefte aan extra werkruimte. In goed overleg is besloten dat VDG De la Roy haar intrek neemt in het nieuw te bouwen gedeelte van het pand.

Deze uitbreiding is een slimme en duurzame keuze, waarbij zowel bedrijfshuisvesting als samenwerking centraal staan. Het project zorgt niet alleen voor meer werkruimte, maar versterkt ook de lange termijn samenwerking tussen beide organisaties.

Met deze uitbreiding creëren we ruimte voor verdere groei, efficiënt gebruik van het pand en een duurzame toekomst voor alle betrokken partijen.

Duurzame werkruimte VDG De la Roy en Unibouw

Belangrijkste voordelen van de uitbreiding:

  • Extra werkruimte voor beide bedrijven

  • Duurzaam en toekomstbestendig ontwerp

  • Versterking van de samenwerking tussen VDG De la Roy en Unibouw

  • Ruimte voor verdere groei en ontwikkeling

Door deze strategische uitbreiding wordt het pand in Gemert een voorbeeld van hoe bedrijfshuisvesting, samenwerking en duurzame groei samenkomen.

Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Beursbeleving met EPS-Decor in stand Van Besouw tijdens Salone del Mobile 2026

EPS decor in beursstand Van Besouw – Salone del Mobile 2026

Tijdens de Salone del Mobile 2026 en Masterly – The Dutch in Milano heeft VDG De La Roy, in opdracht van de Hillfloor Group voor Van Besouw, bijgedragen aan de realisatie van een opvallende beursstand in Milaan.

Lees verder
ALDI paascommercial met EPS landschap en Andy van der Meijde

Behind the scenes: ALDI Paascommercial 3D decor in EPS

Voor de ALDI Paascommercial realiseerde VDG De La Roy een volledig 3D landschapsdecor in EPS. Decorbouw, maatwerk bloembakken en snelle studio-opbouw voor televisiecommercials.

Lees verder
VDG De la Roy nieuwbouw

Een mooie voortgang bij de nieuwbouw van VDG De la Roy

Bij de nieuwbouw van VDG De la Roy zijn vloerisolatie platen (EPS) succesvol aangebracht. Het project gaat hiermee van ruwbouw richting afbouwfase. Lees meer over de voortgang en samenwerking.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.