Nieuws

Onze enorm brede scope

drie overzichtelijke segmenten

Onze scope is enorm breed en divers. Daarom hebben we deze onderverdeeld in drie segmenten:

·         Design & Art

·         Technical Shapes & Insulation

·         Building & Infrastructure


Voor elk segment hebben we een Commercieel Technisch Adviseur. Zo ben je altijd verzekerd van goed advies over wat we voor jou kunnen betekenen. Binnenkort zullen we deze drie segmenten één voor één aan je voorstellen. Dus daarover later meer.

Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Grote kunstobjecten op maat – Betoverende 3D kunst aan de muur

Voor kunstenares Katinka Krijgsman maakten wij een lichtgewicht en vormvaste basis waarmee haar grote kunstborden tot leven komen.

Lees verder

Luxe villa in Veldhoven met ronde jacuzzi!

BurgtBouw uit Deurne bouwt een indrukwekkende villa in Veldhoven, compleet met een zwembad in de kelder en een ronde jacuzzi. Bij deze complexe waterdichte betonconstructies is kennis en vakmanschap een pré.

Lees verder
Fred van de Weijenberg draagt een aantal piepschuim (contra)mallen op zijn schouder. Hij draagt onze zwarte bedrijfskleding.

Vacature Productiemedewerker CNC

Ben jij op zoek naar een fulltimebaan als productiemedewerker CNC in de regio Gemert? Heb je affiniteit met CNC-freesmachines, contoursnijden, EPS bewerken en kun je goed omgaan met de computer? Dan is deze functie bij De la Roy iets voor jou.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.