Nieuws
Bij VDG De la Roy, onderdeel van de VDG Groep, stond de afgelopen periode in het teken van verandering in onze directie.
Met gemengde gevoelens nemen we afscheid van Jurrian Hilberts, onze algemeen directeur, die na een waardevolle en intensieve periode een nieuwe stap zet in zijn loopbaan. Zijn volgende functie sluit mooi aan bij zijn passie voor techniek, mensen en processen. We bedanken Jurrian hartelijk voor zijn inzet, betrokkenheid en de prettige samenwerking binnen VDG De la Roy en de VDG Groep. We wensen hem veel succes en plezier in zijn nieuwe uitdaging.
.
Tegelijkertijd kijken we vooruit: Lesley Fraats treedt eind van de maand aan als onze nieuwe adjunct directeur.
Met zijn komst zetten we de volgende stap in de verdere ontwikkeling van VDG De la Roy in Design & Art, Building & Infrastructure en Technical Shapes & Insulation.
Welkom, Lesley — we kijken uit naar een succesvolle samenwerking en een mooie toekomst samen!
Blijf op de hoogte
VDG De la Roy maakte een groot Spider-Man-logo van EPS en 3 mm Forex voor de première van Spider-Man: Brand New Day. Bekijk het maatwerkproject.
Lees verder
Ontdek waarom PU-schuim geschikt is voor het CNC-frezen van positieve modellen voor composietmallen en de productie van nauwkeurige carbon onderdelen.
Lees verder
VDG De la Roy ontwikkelt slimme EPS-maatwerkoplossingen voor 450 mm kanaalplaatvloeren. Voorkom betoninloop tijdens de betonstort en bespaar tijd op de bouwplaats.
Lees verderJouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.