Nieuws
Voor Bouwbedrijf JG Timmer uit Kesteren heeft VDG De la Roy een maatwerk EPS contramal ontwikkeld voor betonnen paalkoppen bij de entree van een exclusieve vrijstaande woning.
De opdrachtgever zocht een partner die snel kon schakelen, technisch kon meedenken en hoogwaardige maatwerkoplossingen kon leveren. Binnen korte tijd hebben wij een tweedelige EPS mal ontwikkeld, voorzien van een gladde polyurethaan coating voor optimale lossing en meervoudig gebruik.
De toepassing sluit aan bij onze expertise in EPS mallen, vulblokken, beton vulblokken en EPS vul elementen binnen woningbouw en maatwerk betonoplossingen.
Naast functionaliteit speelde ook duurzaamheid een rol: de mal is herbruikbaar en het EPS kan na gebruik worden gerecycled.
Het resultaat zijn twee fraaie paalkoppen die de entree van deze exclusieve woning een stijlvolle en hoogwaardige uitstraling geven.
VDG De la Roy staat voor snelheid, vakmanschap en maatwerk in bouwen met EPS.
Blijf op de hoogte
Voor MFA Dongen realiseerde VDG De la Roy een unieke gekromde prefab gevel met gevelisolatie, steenstrips en een zelfdragende constructie. Een maatwerkoplossing voor complexe architectonische gevels.
Lees verder
Laat een luxe Adventkalender maken met een maatwerk EPS verpakking. VDG De la Roy ontwikkelt EPS binnenwerken op maat, van prototype tot productie.
Lees verder
VDG De la Roy freeste het kunstwerk Xantippe uit EPS. Een metershoog, bewegend 3D kunstobject in de openbare ruimte, ontworpen door Miek Uittenhout.
Lees verderJouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.