Nieuws

Je logo als pronkstuk

3D-versie

Vijf 3D-versies van een logo maken, wij zijn gek op zulke opdrachten. Van een goede review, zoals deze van Evoke, worden we dan ook superblij: “Wij zochten een partij die ons logo in 3D kon namaken. Een fikse uitdaging, vanwege de bijzondere kleur en geometrische vorm. Bijna geen enkele partij kon hem aangaan, tot we bij De La Roy uitkwamen. Perfect opgeleverd en zelfs extra kosteloze service toen een logo een mankement opliep tijdens het gebruik. Een aanrader!”

Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Grote kunstobjecten op maat – Betoverende 3D kunst aan de muur

Voor kunstenares Katinka Krijgsman maakten wij een lichtgewicht en vormvaste basis waarmee haar grote kunstborden tot leven komen.

Lees verder

Luxe villa in Veldhoven met ronde jacuzzi!

BurgtBouw uit Deurne bouwt een indrukwekkende villa in Veldhoven, compleet met een zwembad in de kelder en een ronde jacuzzi. Bij deze complexe waterdichte betonconstructies is kennis en vakmanschap een pré.

Lees verder
Fred van de Weijenberg draagt een aantal piepschuim (contra)mallen op zijn schouder. Hij draagt onze zwarte bedrijfskleding.

Vacature Productiemedewerker CNC

Ben jij op zoek naar een fulltimebaan als productiemedewerker CNC in de regio Gemert? Heb je affiniteit met CNC-freesmachines, contoursnijden, EPS bewerken en kun je goed omgaan met de computer? Dan is deze functie bij De la Roy iets voor jou.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.