Nieuws

Jubileum van Serge

12,5 jaar bij De la Roy

Vandaag staan we stil bij een mooie mijlpaal: Serge Geertsema is 12,5 jaar in dienst bij De la Roy.

Als vaste kracht binnen ons team is Serge verantwoordelijk voor Design & Art en behandelt hij aanvragen voor Building & Infra. Al die jaren zet hij zich met toewijding in om klantvragen te vertalen naar creatieve en haalbare oplossingen. Vooral esthetisch uitdagende objecten zijn bij Serge in goede handen.


Serge, hartelijk dank voor je inzet, vakmanschap en betrokkenheid in de afgelopen 12,5 jaar.
Geniet van deze bijzondere mijlpaal – we kijken uit naar nog veel meer mooie projecten samen!

Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Adventkalender verpakking laten maken

Maatwerk EPS verpakking voor luxe Adventkalenders

Laat een luxe Adventkalender maken met een maatwerk EPS verpakking. VDG De la Roy ontwikkelt EPS binnenwerken op maat, van prototype tot productie.

Lees verder
Levensgroot Pistool volledig gefreesd uit EPS.

Throwback Thursday Xantippe – bewegend EPS kunstwerk

VDG De la Roy freeste het kunstwerk Xantippe uit EPS. Een metershoog, bewegend 3D kunstobject in de openbare ruimte, ontworpen door Miek Uittenhout.

Lees verder
Nieuwbouw De la Roy

Op naar de bouwvak!

Op naar de bouwvak! De bouw van ons nieuwe pand vordert mooi. De ruwbouw is grotendeels afgerond en na de vakantie werken we verder aan de laatste afwerking van ons nieuwe kantoor.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.