Nieuws
Op 1 september was onze Fred (van de Weijenberg) 12,5 jaar in dienst. Vandaag hebben we dit samen met de collega’s gevierd. Fred werkt bij ons in de productie en bedient de grote gloeilijn. Hij kent deze machine ondertussen van binnen naar buiten.
We hebben het zelfs steeds vaker over de “Fred” lijn. Hij zorgt altijd voor een snelle en betrouwbare productie op “zijn” lijn. Fred toont zich als een zeer betrokken medewerker en zet zich voor de volle 100% in. Fred bedankt en op naar het volgende jubileum!
Blijf op de hoogte
Met het team van VDG De la Roy waren we aanwezig bij de wedstrijd PSV – sc Heerenveen
Lees verder
Voor Vandersanden produceerde VDG De la Roy speciale EPS vormdelen voor gevels. Van gekromde tot dubbel gekromde vormen: Gevel 3D geeft architecten meer ontwerpvrijheid.
Lees verder
Voor Light4food ontwikkelden en produceerden we maatwerk EPS floaters voor de plantenteelt. De floaters zijn gemaakt van harde EPS en nauwkeurig gefreesd in de gewenste vorm.
Lees verderJouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.