Nieuws

Gevel 3D – Vormvrije Gevels voor Architecten die Durven

Maatwerk in EPS decors

Met Gevel 3D introduceert De la Roy een revolutionaire stap binnen prefab gevelbouw en gevelisolatie. In een tijd waarin architectuur steeds expressiever, organischer en technisch geavanceerder wordt, biedt Gevel 3D de vrijheid om gevels te realiseren die tot voor kort onmogelijk of onpraktisch waren.

Dit innovatieve systeem maakt het mogelijk om gekromde én dubbelgekromde gevels te ontwerpen en te produceren met hoge precisie, sterke isolatiewaarden en een volledig vormvrije afwerking.
Ideaal voor architecten, ontwerpers, prefab bouwbedrijven en gevelspecialisten die streven naar iconische en toekomstgerichte gevelarchitectuur.

Een doorbraak in Prefab Gevelbouw & ETICS-gevelisolatie

Gevel 3D combineert prefab maatwerk met geavanceerde buitengevelisolatie-systemen (ETICS), geschikt voor diverse afwerkingen zoals:

  • Steenstrips

  • Pleistersystemen

  • Organische en expressieve texturen

  • Vrije vorm STO-gevelsystemen

  • 3D-isolatievormen

Dankzij deze benadering ontstaat een gevelsysteem dat niet alleen ontwerpvrijheid vergroot, maar ook productie, montage en energieprestaties optimaliseert.

Waarom kiezen voor Gevel 3D van De la Roy?

  • Maximale vormvrijheid

    Ontwerp vloeiende structuren, dubbelgekromde vormen en complexe 3D-contouren zonder technische beperkingen.

  • Prefab efficiëntie

    Gevel 3D wordt geproduceerd volgens geautomatiseerde en hoogwaardige prefab methoden, wat zorgt voor constante kwaliteit en korte doorlooptijden.

  • Sterke isolatieprestaties

    Geschikt voor o.a. EPS, XPS, PIR en ETICS-gevelisolatie. Ideaal voor energiezuinige gebouwen en hoogwaardige buitenschiloplossingen.

  • Breed toepasbaar

    Van woningbouw tot utiliteit, van publieke gebouwen tot iconische projecten. Gevel 3D past in zowel prefab gebouwen, nieuwbouw als renovatie.

  • Afwerkingsvrijheid

    Naadloos te combineren met steenstrips, pleisters, structuurafwerkingen en andere gevelmaterialen.

Toepassingen binnen Building & Infrastructure

Gevel 3D is ontwikkeld voor partijen die vooruitdenken in ontwerp en bouw:

  • Architecten

  • Gevelbouwers

  • Prefab bouwbedrijven

  • Aannemers

  • Constructieve partners

  • Infrastructuurprojecten met vormvrije elementen

.

De techniek is geschikt voor vrije vorm gevelisolatie, prefab gevelafwerkingen, prefab wanden en maatwerk isolatie-elementen.

De toekomst van gevelbouw begint hier

Met Gevel 3D laat De la Roy zien dat de grenzen van geveltechniek verdwijnen. Waar traditionele systemen stoppen, begint de ruimte voor ontwerpvrijheid, creativiteit en technische innovatie.

Ontdek hoe wij samen met u gevels realiseren die iconisch, duurzaam en volledig vormvrij zijn.

Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Productie van groot formaat XPS object bij De La Roy

Architectonische XPS installatie in het Centraal Museum Utrecht

Voor de installatie Pretty Vacant produceerden wij een grootschalig architectonisch object van STYROFOAM™ XPS hardschuim met onze contour-snijtechniek (hete draad).

Lees verder
WK 2026 Decoratie & Blowups van EPS | Grote Eyecatchers | VDG De la Roy

Grote WK 2026 blikvangers van EPS

De FIFA World Cup 2026 komt eraan en bij VDG De la Roy zijn we daar alweer mee aan de slag gegaan in onze werkplaats in Gemert. We hebben grote voetballers ontwikkeld (2 tot 2,8 meter hoog) als eyecatchers voor bedrijven, retail en horeca — binnen én buiten.

Lees verder
Beursbeleving met EPS-Decor in stand Van Besouw tijdens Salone del Mobile 2026

EPS decor in beursstand Van Besouw – Salone del Mobile 2026

Tijdens de Salone del Mobile 2026 en Masterly – The Dutch in Milano heeft VDG De La Roy, in opdracht van de Hillfloor Group voor Van Besouw, bijgedragen aan de realisatie van een opvallende beursstand in Milaan.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.