Nieuws
We zijn trots op de buitenbar die we onlangs gemaakt hebben. Een perfecte aanvulling voor in de tuin of op een terras om te genieten van lange zomerdagen en zwoele avonden. Deze buitenbar is niet alleen functioneel, maar ook een lust voor het oog, met een ontwerp dat naadloos aansluit bij de natuurlijke omgeving.
De bar is vervaardigd uit duurzaam, weerbestendig materiaal dat zowel stijlvol als robuust is. Het is zorgvuldig behandeld om bestand te zijn tegen alle weersomstandigheden, waardoor de bar het hele jaar door buiten kan blijven staan. Het barblad is ruim en praktisch met hierin ijsbakken, ideaal voor de koele drankjes.
We hebben veel aandacht besteed aan de details om ervoor te zorgen dat onze buitenbar een plek is waar iedereen zich welkom voelt en kan genieten van het buitenleven. Of je nu een intiem drankje drinkt met een paar vrienden of een groter tuinfeest geeft, onze buitenbar is de perfecte plek om samen te komen en te genieten van goede tijden.
Blijf op de hoogte
Bij complexe infrastructuurprojecten zijn slimme en efficiënte oplossingen essentieel. De Pascal beton vulblokken van De la Roy worden toegepast als hoogwaardige vulblokken binnen de bruggenbouw en vormen een duurzame oplossing voor prefab betonconstructies.
Lees verder
Voor onze vaste klant D-sign hebben wij een bijzonder signingproject mogen realiseren met grote 3D piepschuim letters bij Cinema The Pulse.
Lees verder
Met Martijns expertise en onze innovatieve oplossingen versterkt De la Roy haar positie als betrouwbare partner in Building & Infrastructure. Samen met klanten realiseren we projecten die innovatief, duurzaam en praktisch uitvoerbaar zijn.
Lees verderJouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.