Nieuws
In juli wordt hij zestig, en op 1 april vierde Henny de la Roy zijn veertigjarig dienstverband.
Regio Business ging langs bij VDG De la Roy, waar Henny trots vertelt: “De naam De la Roy zegt het al: van de koning. Dan zet ik die kroon maar eens op. Dat mag wel na veertig jaar. We hebben in die tijd zoveel mooie dingen gedaan. Daar mogen we trots op zijn.”
Benieuwd naar het volledige verhaal? Lees het in Regio Business; Regio Business - Brabants zakenmagazine BUSINESS editie Oost-Brabant Maart-April 2025 - Pagina 40-41 - Created with Publitas.com
Blijf op de hoogte
Maak kennis met Johnny, specialist in coatings, spuitwerk en hoogwaardige afwerkingen. Voor duurzame en visueel sterke resultaten in maatwerkprojecten en kunstobjecten.
Lees verder
Voor Bouwbedrijf JG Timmer uit Kesteren heeft VDG De la Roy een maatwerk EPS contramal ontwikkeld voor betonnen paalkoppen bij de entree van een exclusieve vrijstaande woning
Lees verder
Tijdens Roefeldag ontvingen wij basisschoolkinderen in onze werkplaats in Gemert. Een inspirerende dag vol creativiteit, ontdekken en een kijkje achter de schermen bij VDG De la Roy.
Lees verderJouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.