Nieuws

Blow-up Remia fles | Standbouw & 3D EPS decor

Blow-up laten maken?

Voor Brandt en Fernhout realiseerden wij opnieuw een bijzonder project. Als ervaren partij binnen de standbouw weten zij precies wat er mogelijk is met blowups, blow up art en maatwerk reclameobjecten en dat zie je terug in deze indrukwekkende Remia fles.

Deze blow-up is een nauwkeurige kopie van het origineel en perfect inzetbaar voor beursstands, etalages en andere vormen van aankleding van stands. Een echte eyecatcher die direct de aandacht trekt op de beursvloer.

Blowups en reclameobjecten voor beursstands en etalages

De fles is gefreesd uit EPS, daarna gecoat met polyurethaan en volledig gladgeschuurd voor een strak eindresultaat. Vervolgens is de fles gestickerd (exclusief dop). De dop is apart afgewerkt en gespoten in een RAL-kleur.

Met onze expertise in 3D decors EPS, decor in EPS en standbouw realiseren wij unieke objecten die merken laten opvallen. Of het nu gaat om beursstand ideeën, stands bouwen of complete beursstands, wij denken mee van concept tot uitvoering.


Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Nieuwbouw De la Roy

Op naar de bouwvak!

Op naar de bouwvak! De bouw van ons nieuwe pand vordert mooi. De ruwbouw is grotendeels afgerond en na de vakantie werken we verder aan de laatste afwerking van ons nieuwe kantoor.

Lees verder
Prefab ANWB luifel in Hoogeveen als architectonisch element met EPS en staalconstructie

ANWB luifel Hoogeveen – prefab architectonisch maatwerk

Voor het gerenoveerde hoofdkantoor van de ANWB in Hoogeveen realiseerde VDG De la Roy een opvallende architectonische luifel. Het ontwerp van de architect vroeg om een vloeiende vorm die de ronde lijnen van het bestaande gebouw versterkt en als het ware “omarmt”.

Lees verder
Welkom op Meesterlijk Genieten

Samen terugkijken op Meesterlijk Genieten

Bekijk de hoogtepunten van een geslaagd relatie-event met inspirerende ontmoetingen, gezelligheid en een feestelijke afsluiting.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.