Nieuws

Ballast Nedam kiest maatwerk XPS voor Rotterdamse kademuur

Technical Shapes & Insulation in de haven van Rotterdam

In 2022 realiseerden Ballast Nedam, samen met HOCHTIEF en Van Oord, ruim 2 km kademuur in de Prinses Amaliahaven in Rotterdam. Voor dit duurzame infrastructuurproject leverden wij honderden XPS-maatoplossingen, waaronder zadelconstructies, cilinders en platen.

Dankzij onze expertise in XPS snijden, XPS frezen en XPS op maat produceren wij complexe vormen met hoge precisie en druksterkte. Deze isolatie XPS-constructies ondersteunen zware haveninstallaties en zorgen voor een efficiënte en duurzame werking van de strategisch belangrijke kademuur.

XPS technical shapes

Onze XPS technical shapes combineren robuust ontwerp met lichtgewicht materiaal, waardoor montage sneller, veiliger en nauwkeuriger verloopt.

Lees meer over maatwerk EPS voor Rotterdamse kademuur


Blijf op de hoogte

Het laatste nieuws

Beursbeleving met EPS-Decor in stand Van Besouw tijdens Salone del Mobile 2026

EPS decor in beursstand Van Besouw – Salone del Mobile 2026

Tijdens de Salone del Mobile 2026 en Masterly – The Dutch in Milano heeft VDG De La Roy, in opdracht van de Hillfloor Group voor Van Besouw, bijgedragen aan de realisatie van een opvallende beursstand in Milaan.

Lees verder
ALDI paascommercial met EPS landschap en Andy van der Meijde

Behind the scenes: ALDI Paascommercial 3D decor in EPS

Voor de ALDI Paascommercial realiseerde VDG De La Roy een volledig 3D landschapsdecor in EPS. Decorbouw, maatwerk bloembakken en snelle studio-opbouw voor televisiecommercials.

Lees verder
VDG De la Roy nieuwbouw

Een mooie voortgang bij de nieuwbouw van VDG De la Roy

Bij de nieuwbouw van VDG De la Roy zijn vloerisolatie platen (EPS) succesvol aangebracht. Het project gaat hiermee van ruwbouw richting afbouwfase. Lees meer over de voortgang en samenwerking.

Lees verder

Contact

Jouw idee, onze creatie.
We luisteren graag naar jouw visie en gedachten. Deel je idee met ons, en wij zorgen voor de rest.